26/10/2016 р.Участь вчителів біології та екології у проекті TEMPUS «Екологічна освіта в Білорусі, Росії та України (EcoBRU)»
Участь вчителів біології та екології у проекті TEMPUS «Екологічна освіта в Білорусі, Росії та України (EcoBRU)»

Екологічне виховання - спосіб впливу на почуття людей, їх свідомість, погляди і уявлення. Але будь-яке виховання, в тому числі екологічне, повинне ґрунтуватися на освіті, насамперед екологічній. Мета освіти - формування фізичного та психічного, духовного здоров'я людини і всього суспільства.
26 жовтня – 2 листопада 2016 року в Національному транспортному університеті відбулася церемонія нагородження виконавців проекту TEMPUS «Екологічна освіта в Білорусі, Росії та України (EcoBRU)», метою якої було обговорення розроблених курсів з екологічної освіти та планів впровадження їх в освітній процес.
Київську гімназію східних мов №1 у проекті TEMPUS «Екологічна освіта в Білорусі, Росії та України (EcoBRU)» представила Спіріна Л. О. – вчитель хімії,біології та екології, яка стала учасницею багатьох засідань проекту.
Підводячи підсумки своєї участі у екологічному заході, Леся Олексіївна підкреслила: «Освіта сама по собі не гарантує захисту від нерозумного, а то і злочинного ставлення до природи, а отже, і до людей. Свідомість людини - безпека країни, запорука подальшого існування життя на планеті. Екологічна освіта охоплює сферу знань, умінь і навичок, необхідних для дбайливого відношення до природного середовища. Вона - основа професійної підготовки фахівців у будь-якій сфері, зв'язаній, навіть побічно, із природою.
Природоохоронна освіта і виховання - це проблема першочергового значення, без якої неможливо поліпшити стан навколишнього природного середовища».Создан 04 янв 2018МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
formula.kr.ua