20/12/2016 року В Київській гімназії східних мов №1 продовжувались святкування ювілею гімназії, але вже на уроках. Сьогодні - День східних мов!
20/12/2016 року В Київській гімназії східних мов №1 продовжувались святкування ювілею гімназії, але вже на уроках. Сьогодні - День східних мов! Мов, які вивчаються в нашвй гімназії.
Кожний урок починався з невеличкої розповіді про вплив східної культури на розвиток світової культури, науки та економіки.
В бібліотеці пройшов бінарний урок географії та зарубіжної літератури для учнів 6-В класу, на якому гімназисти дізнались багато цікавого про населення, культуру, звичаї, літературу та поезію арабськомовних країн. 
В. В. Тельчарова- завідувач бібліотекою розповіла шестикласникам про арабську писемність, історію видання арабською мовою сучасних українських творів, зазнчивши, що релігією у народів арабських країн є іслам, а головною книгою – Коран. Доречі, в бібліотечному фонді гімназії Корану, мовою оригіналу, досі не було. Тому, О. В. Галена, яка навчає учнів географії, подарувала гімназії із своєї домашньої бібліотеки Коран.
Учні пригадали сюжети казок, підкресливши значимість культури та релігії в житті арабських народів. Цікавою видалася гра «Відгадай країну», яка була додатковим засобом для вдосконалення знань учнів з географії, фізичної та політичної карт світу.Создан 04 янв 2018МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
formula.kr.ua