23/06/2017 Бінарні уроки з біології та географії на тему «Біологія епідемій + географія епідемій = біографія епідемій»
Бінарні уроки з біології та географії на тему
«Біологія епідемій + географія епідемій = біографія епідемій»

«Найдорожче, що є в людини – це її здоров’я. Згадайте народну мудрість: «Гроші втратив – нічого не втратив, час втратив – багато втратив, здоров’я втратив – усе втратив» - цими словами відкрились бінарні уроки з географії та біології у 6-А, 6-Б, 6-В, 6-Г класах. Також особливим, з урахуванням віку учнів, видалось навчальне заняття з цієї теми і в 8-А класі.
Учні розглянули причини виникнення епідемій на планеті, географію пандемій та їх наслідки, вплив захворювань на історію людства. Гімназисти пригадали структуру бактерій, зазначили користь і шкідливість діяльності бактерій в людському організмі, грунтах, господарстві. 
Гімназисти зазначили необхідність дотримання особистої гігієни, а головне – миття рук як профілактичний захист від бактерій та інфекцій. 
Цікавим, насиченим інформацією, повчальним видався урок, який підготували і провели вчителі біології та географії Спіріна Л. О., Іваніна О. А. та Галена О. В.
Активізувати мислення, дати змогу учням усвідомити та проаналізувати власну відповідальність за своє життя і здоров’я – стало основним завданням бінарного уроку.
Для закріплення навчального матеріалу учні отримали творчі завдання, ребуси і кросворди з біології та географії.Создан 04 янв 2018МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
formula.kr.ua