28/04/2017 Квест «Світ навколо нас» для учнів 6-7 класів мав продовження 28 квітня!
ДО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ – ТИЖДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ.
Щороку, в третю суботу квітня, коли наша планета Земля готова до весняного оновлення, В Україні святкують День довкілля. Головною метою цого свята є поліпшення стану української природи.
День довкілля в Україні майже співпадає з трагічною датою 26 квітня – день аварії на четвертому енергоблоці ЧАЕС. Безперечно, наслідки катастрофи – одна з найголовніших проблем довкілля, як в нашій країні так і за її межами. І громадський обов`язок кожного з нас – всіляко сприяти оздоровленню природи, що нас оточує.
Тому теоретичні знання, які надають педагоги кафедри природничих наук (географії, біології, хімії, природознавства) на уроках своїм вихованцям, спрямовані на застосуванні своїх знань на практиці. 
Прикладом цього став цікавий квест «Світ навколо нас» для учнів 6-7 класів, який розробили та провели вчителі природничих наук ( Спіріна Л. О., Романова І. Ю., Іванина О. А., Малахатка Л. О., Галена О. В.(автор квесту)), що відбувся 27-28 квітня 2017 року.
Орієнтування на місцевості за азимутом, вивчення екологічного стану території гімназії (грунту, дерев, кущів, рослинного покриття), відповіді географічної та біологічної вікторини, виконання віршів, пісень, загадок, присвячених природі, складання пазлів – далеко не повний перелік цікавих завдань, які з великим задоволенням виконували учні. 
І тур квесту завершився смаколиками. 
ІІ тур «Домашє завдання», який є творчим (малюнок за темою квесту), після першотравневих вихідних стане підсумком природознавчого та екологічного заходу.Создан 04 янв 2018МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
formula.kr.ua