28/04/2017 ДЕНЬ СВЯТОШИНО
ДЕНЬ СВЯТОШИНО
28 квітня в Київській гімназії східних мов №1 відбу лося святкування Дня Святошина, який присвячений даті заснування району в місті Києві.
У рамках заходу відбувся круглий стіл серед учнів 8-9 класів, які, підготувавши презентації своїх досліджень історичних місць, подій, персоналій, культурних і архітектурних пам`яток розповідали про минуле та сучасне Святошинського району.
У роботі круглого столу взяли участь почесні гості: С. М. Вакулишин – член Національної Спілки краєзнавців України, засновник та керівник музею історії Святошинського району, методист Центру позашкільної роботи «Північне сяйво» Святошинського району;
С. В. Яценко – старший науковий співробітник відділу географічної та економічної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук.
Круглий стіл вели Л. О. Малахатка – вчитель-методист географії та вчений С. В.Яценко.
У гімназійній бібліотеці, де проходив захід, була організована тематична книжкова виставка «Святошинський район м. Києва: погляд у минуле та сучасне».
Подарунком для учнів стала екскурсія до музею історії Святошинського району, де учні мали змогу відкрити для себе нове та цікаве про район, де розташована рідна гімназія.Создан 04 янв 2018МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
formula.kr.ua