12/03/2017 «Країни Азії. На крилах минулого і сьогодення»
Враховуючи міжпредметні зв`язки географії з біологією, хімією, історією, економікою, країнознавством та східними мовами, вчителі кафедри природничих наук заохочують учнів гімназії до процесу навчання і пізнання світу, як єдиної біосистеми. Тому, вже стало традицією, завершувати вивчення тем з географії вікторинами, брейн-рингами, або квестами.
Цікаві уроки-турніри з географії, які відбулись 10-11 травня у 7-их класах (тема: «Подорожуємо Євразією» та 10-их класах ( тема: «Країни Азії. На крилах минулого і сьогодення»), (вчитель географії Галена О. В.) були спрямовані на розширення та поглиблення знань учнів про країни Азії; створення економіко-географічного образу країн, з урахуванням особливостей кожної країни; продовження формування вміння складати економіко-географічну характеристику країн; вдосконалення навичок роботи з тестами; підвищування творчого потенціалу гімназистів; розвинення пам'яті, мислення, мовлення; вміння учнів працювати з різними джерелами знань, формування вміння працювати самостійно і в групах; застосовування набутих знань в нестандартній ситуації. 
Насправді, народи Євразії, їхні традиції, культура, філософія, «економічні чудеса країн» – це феномен, який визнається світом, як закономірність.Создан 04 янв 2018МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
formula.kr.ua