23/05/2017 ГЕОГРАФІЯ ТА БІОЛОГІЯ ЧЕРВОНОЇ КНИГИ
ГЕОГРАФІЯ ТА БІОЛОГІЯ ЧЕРВОНОЇ КНИГИ
23 травня учні 7-А, 7-Б, 7-В, 7-Г класів (класний керівник Степанюк О. М.) взяли участь у надзвичайно цікавому інтегрованому уроці географії та біології «ГЕОГРАФІЯ ТА БІОЛОГІЯ ЧЕРВОНОЇ КНИГИ», який відбувся у Київському зоопарку. 
Учні отримали нову інформацію про проблеми охорони навколишнього середовища, тварин і рослин, закріпили вивчені теми з навчальних предметів на практиці, виконуючи запропоновані вчителями (Романовою І.Ю. та Галеною О. В) завдання: розв`язати кросворд, визначити ряд тварин, що буде назвою команди; заповнити таблицю, та позначити на контурній карті ареали розповсюдження тварин; сфотографувати об`єкти для презентації; розгадати ребус «Червона книга України». Семикласники отримали творче домашнє завдання: підготувати доповідь-презентацію про дослідження. 
Відвідувачі зоопарку - учні та вчителі інших шкіл, у яких були свої екскурсії, спостерігали за ходом інтегрованого уроку та складеною роботою гімназійних команд. 
Після підведення підсумків уроку були визначені класи-переможці, які отримали яскраві дипломи.Создан 04 янв 2018МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
formula.kr.ua