27/11/2017 Географічно-мистецький турнір «Сійся, родися, жито, пшениця!»
27/11/2017
Коли навчання стає цікавим

Для того, щоб навчання учнів не було рутиною кожного дня, а стало свідомо необхідним та цікавим, педагоги Київської гімназії східних мов №1 застосовують у своїй викладацькій діяльності різні навчальні методи. 
Враховуючи те, що сучасні учні добре володіють інформаційними технологіями, які використовують, окрім розваги, у навчанні, вчителям потрібно знайти ключик до кожного гімназиста, щоб поєднати цікаве з корисним та навчальним. 
Так фахівці кафедр навчального закладу, зокрема природничих наук та мистецтва (Галена О. В., Фузік Л. М., Пасічна Т. В.) , мають чималий досвід викладання навчальних предметів, використовуючи свої мультимедійні розробки, роздаткові дидактичні матеріали, а вікторини, ігри, конкурси, турніри які дуже полюбляють учні, підсилюють в учнів жагу до навчання, що робить цей процес ще цікавішим. 
Свідченням цього став географічно-мистецький турнір «Сійся, родися, жито, пшениця!», у якому учні всіх 6-х класів змогли проявити себе як географи, творчі митці, громадяни України. Географічні кросворди, загадки, питання на ерудицію, музичні композиції, народні пісні про зернові культури України та хліб, а також аплікація, де головними матеріалами є крупи, що реалізуються торговельною мережою міста – стали чинниками, що визначили переможців у першому етапі турніру.
Головного переможця буде визначено 28/11/2017 р. після загальношкільного голосування, коли роботи-аплікації шестикласників будуть оцінені всією родиною гімназії.Создан 04 янв 2018МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
formula.kr.ua